| Nina92 a întrebat:

Am 14 ani imi place sa mananc, acum 2 luni o luna, am mancat foarte mult imi era foame foarte repede dar acum de cateva zile imi este greata sa mananc nu mai am nici o pofta la scoala nu mananc aproape nimic.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Consultă medicul de familie pentru nişte analize.
Te pup!

| RexCuParuCret a răspuns:

Simplu iei vitamine si o sa ti se faca pofta de mancare in caz ca ai storcator de fructe iti faci juma de litru de suc de fructe si o sa ti se faca foame asa fac eu sa mananc mai mult.