| Username7388383839 a întrebat:

Am 16 ani si 1.83 inaltime, si port 45 la picior si imi e foarte greu sa gasesc adidasi pe placul meu.Cum pot sa-mi fac piciorul mai mic

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BuLaNNNeL a răspuns:

Il scurtezi la bardă

10 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ai 16 ani si pui asemenea intrebare?
Sincer, sper ca e doar trolling. Daca e prostie, e grav.

| Sn4k3 a răspuns:

Parca ai purta 50. Se gasesc marimea 45, mai ales pe net.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu ai cum. Ramai asa.

| ziftode a răspuns:

Http://vrajitoarea-irina.ro/
mai exact intrebare la misto, raspuns la misto
insa, daca, chiar ii dai telefon la vrajitoarea aia SIGUR o sa iti spuna ca poate, ca sa iti ia banii
asa ca, dupa asa o intrebare e cam clar care e nivelul, atunci trebuie sa te avertizez ca
NU SUNT RESPONSABIL CU BANII PIERDUTI CU VRAJITOAREA... DEGEABA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti idiot? sper ca ai pus intrebarea in gluma.

| AlexSalling a răspuns:

Na-i cum

| Bisbiavatar12 a răspuns:

Sper ca este la misto intrebarea. Daca nu, ai o mentalitate foarte proasta pentru varsta aia

| SkryPer a răspuns:

Nu poți altfel decât sa tai din el!winking

| Allllllllllx a răspuns:

Iti tai degetele?

| AlSahHim a răspuns:

Nu ai cum. Este imposibil din punct de vedere fizionomic. La înălțimea ta ai nevoie de echilibru...