| clau123shsffagbahah a întrebat:

Am 16 ani si nu mi-a mai venit ciclul de doua luni.Mi s-a mai intamplat asta in trecut ca de ex. o data nu mi-a venit trei luni.In 2017(octombrie) am fost la ginecolog am urmat tratamentul cu GYNIEL si se pare ca mers doar atunci.Acum dupa trei luni fara ciclu am reinceput tratamentul insa de data asta ma dor foarte tare ovarele,in special cel drept, durerea lasandu-se pe picioare.
Nu este vorba de o sarcina deoarece sunt virgina!

Stie cineva ce se intampla?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Adelinnn2612 a răspuns:

Buna, da mi cerere pe Facebook sa vorbim mai multe in privat. Adelin Ocb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ai o dereglare hormonala serioasă.