| Marian_Cristi_1990 a întrebat:

Am 17 ani și mi-am rupt cotul.Am fost operat, am doua broșe și o sârmă acum am mâna în ghips și după 6 luni mai fac o operație să îmi scoată chestiile alea... Întrebarea mea este : voi fi vreodată ca înainte adică să mișc mâna în orice poziție să ridic greutăți și asa mai departe? sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mamalia a răspuns:

Sansele sunt minime...Dar cu voia lui D-zeu vei putea merge inainte ...Multa sanatate!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.Nu vei mai fi ca nou.

| Marian_Cristi_1990 explică:

Mulțumesc