| Alee23 a întrebat:

Am 17 ani. Pot consuma alcachofa de laon?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Dan10079 a răspuns:

Off... nu si tu laughing am auzit intr-o zi cuvintele aste "alcachofa de la on" de nu stiu cate ori I don't want to see - parere mea nu cred, oricum e o prostie, mai bine intreaba medicul daca vrei sa slabesti.

| Erzaa a răspuns:

Nu.

| Criistyanna a răspuns:

Pai in reclama aia mi se pare ca specifica varsta!

| iulia_7948 a răspuns:

laughing))))))))))))))))))

| adelinna21 a răspuns:

Nu ai voie.decat sa dai banii pe prostia aia mai bine faci sala.am o prietena care a luat jumatate de an si nu a slabit.este o mare porcarie

| KittyCAT01 a răspuns:

Posibile reactii adverse: balonari, iritatii, reactii alergice, diaree, dureri de stomac.
Cred ca nu vrei asta!
Incearca metode naturale si lasa prostiile ca nu fac bine deloc, o sa ajungi la gastrita si ulcer, la varsta ta inca se dezvolta corpul
Pa-pa