| Andrei11789 a întrebat:

Am 17 ani si 1. 73cm înălțime.
Mi-am cumpărat GH Support,puteti sa căutați și pe google,am auzit ca este foarte buna,o sa incerc, credeti ca ma va ajuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Te-ai uitat la efectele secundare?
Cred ca te ajuta mai mult sa faci sport si sa mananci sanatos decat sa bagi in tine tot felul de suplimente.

| Andreeush a răspuns:

Dar tu ai căutat pe google efectele negative?

| adryang78 a răspuns:

Din câte văd sunt niște capsule pe bază hormonală. De ce ai vrea să consumi așa ceva? Nu-ți dai seama câte probleme ai putea avea? Dacă vrei să crești în înălțime apucă-te de baschet, volei... Pentru masa musculară apucă-te de înot, eventual mergi la sală, jogging etc. Sfatul meu este să nu iei prostiile alea de capsule.

| danbnz a răspuns (pentru adryang78):

Inaltimea e stabilita genetic si nu o poti influenta cu nici un medicament sau sport.

| adryang78 a răspuns (pentru danbnz):

big grin
De unde ai auzit așa ceva?

| danbnz a răspuns (pentru adryang78):

Dar tu te-ai informat inainte sa-mi dai vot eronat si nefolositor?
Uita-te pe TPU cel putin, au mai fost intrebari similare.

| adryang78 a răspuns (pentru danbnz):

Și cei care au răspuns în același fel ca tine au răspuns, la rândul lor, greșit. Mai informează-te.

| adryang78 a răspuns (pentru danbnz):

Ia uită-te puțin aici...
https://www.csid.ro/......me-4950418