| Zoinx a întrebat:

Am 17 ani si de ceva timp simt ca am ceva in urechea stanga. uneori ma doare alteori nu. uneori ma doare capul (tot in partea stanga) insotita de ameteala (se face totul alb si mi se inmoaie picioarele). ce credeti ca as putea sa am? sunt eu paranoica sau trebuie sa-mi fac analizele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| madalinaaa89 a răspuns:

Poate ar trebui sa-ti faci analizele, poate ar trebui sa folosesti un produs pentru asa ceva.Eu de exemplu, tot la fel, aveam probleme cu urechea, ma durea si capul din cazul asta(sau poate era doar in imaginatia mea)...in fine, ideea e ca eu am folosit Audispray si toate probleme eu disparut...ca prin minunelaughingin cateva zile. Te sfatuiesc sa faci acelasi lucruwinking

Bafta!