| Erick1 a întrebat:

Am 17 ani si port 52! Pana la ce varsta creste marimea piciorului aproximativ? Joc baschet totusi, am 2, 02 inaltime, dar am observat ca ceilalti colegi cu inaltime oarecum apropiata poarta mai putin. In ultimul an am trecut de la 51 la 52, chiar 53 pentru slapi. Pana la ce varsta mai creste numarul de la picior?

Precizez ca parintii mei sunt si ei foarte inalti, tata are 48 la picior.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| FoundYouLover a răspuns:

Nu stiu ce sa-ti zic, cred ca depinde de persoana. Eu purtam 39 la 12 ani si acum, la 26, port tot 39.

| crystyciurea78 a răspuns:

Tottusi piciorul va mai creste pana la app 25 de ani da asta nu este o problema pentru ca esti inalt si nu este niciun fel de problema