| MaryMaria333 a întrebat:

Am 18 ani juma. O să mai cresc? Dacă da, atunci până la ce vârstă și cu cât?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cresterea ta s-a incheiat deja, fiindca fetele cresc pana la 16-17 ani.

| sierra1 a răspuns:

La minte probabil că da - intrebarea denotă nevoia

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu cred ca o sa mai cresti. Incearca sa faci si cateva exercitii fizice, poate poate mai scoti un cm.

| Celcestietot a răspuns:

Mai mult de 2-3 cm este greu să pui, dar nu imposibil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai crești.