| alina22alina a întrebat:

Am 18 ani si mi-a aparut o pata galbena pe sanul stang. Galben fosforescent cam asa nu stiu cum sa zic. Credeti ca e ceva grav? De la ce poate fi? Si am sfarcurile putin decolorare in varf

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Paul754880338 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te vada un medic.

| NeaNicu78 a răspuns:

Consulta un medic dermatolog, nu amâna, pentru genul acesta de probleme consulta un doctor neapărat (multă sănătate și să fie alarmă falsă), ai grijă de tine.

| JUNNKiE47 a răspuns:

Nu avem de unde să știm, însă cel mai bine este să vizitezi un doctor!

| SSaleu20 a răspuns:

Lipsa contactelor sexuale