| Anonim070308 a întrebat:

Am 19 ani 1.63 si mentionez si ca am 49 kg.
In general am tensiunea mai mica, nu stiu daca si greutatea influențează acest lucru.
Azi am avut 96 cu 65 tensiune si m-am speriat și am mai folosit si alt aparat imediat după si a fost 113 cu 60.
Oare se poate sa nu fi dat bine aparatul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"sa nu fii dat bine aparatul?"

vezi un al 3 lea ce zice

| Anonim070308 explică (pentru sierra1):

Nu m-ai ajutat deloc
Dacă nu stii sa oferi un sfat mai bine te abtii

| sierra1 a răspuns (pentru Anonim070308):

Mami, fii atentă:
un aparat arată valoarea 1
alt aparat arată valoarea 2

care din cele 2 e prost?

așa că am spus: "vezi un al 3 lea ce zice" - acum ți-e clar?