| darts01 a întrebat:

Am 20 de ani si de doi ani ma trezesc de vreo doua ori pe noapte cu durerea aceea specifica urinatului in prostata,ca sa urinez,iar in timpul zilei imediat dupa ce iau doua guri de apa trebuie sa urinez, mai are cineva asa ceva la o varsta frageda?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| SilviaPunct a răspuns:

Iti este sete ziua? Cata apa bei intr-o zi?

| darts01 explică (pentru SilviaPunct):

Nu beau multa si nici sete nu prea imi e