| anonim_4396 a întrebat:

Am 30 de ani si de cateva saptamani a inceput sa-mi pocneasca foarte ciudat umarul stang apoi a aparut o durere in zona cervicala. Problema e ca acum, pe langa aceste dureri, simt si intepaturi in zona pieptului. Partea ciudata e ca atunci cand sunt asezat sau stau intins pe pat nu simt aceste intepaturi din zona pieptului nici durerile nu sunt asa de mari ci numai cand stau in picioare. Ce ar putea fi? Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
cred ca ai fi mult mai multumit daca ai auzi parerea unui om avizat si acel om sa fie medicul de specialitate, nu crezi?
ai 30 de ani multi inainte deci nu astepta minuni pe site.
de dragul funditelor, vei primi fel de fel de "diagnostice"
O seara bunahappy

| Fatamuntilor a răspuns:

Mai ales in probleme medicale, ne cu paerea.Sunt si cativa useri cu cunoastinte medicale sau cu ceva experienta.
Fa o vizita la medicul de familie!

| SimonaCristina a răspuns:

Fa o radiografie de umar, poate l-ai luxat la efort...

Răspuns utilizator avertizat
| Rosca_Larisa_1999 a răspuns:

Nu aici gasesti raspunsul, doctorul este cea mai buna solutie, vizeteaza un medic, pana nu e prea tarziu.