| AndreiCosminwe a întrebat:

Am 77 kg si 1.89 pe acolo la 16 ani. Sa mai ma ingras? Un sfat ceva. Vi se pare ok la varsta mea sa am inaltimea aia?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ai greutatea OK, nu trebuie sa te ingrasi.
Peste 20-30 ani vei pune problema: cum sa slabesti?

| RKBlue a răspuns:

'Sa mai ma ingrasi"
Nu.Sa inveti sa conjugi verbele? Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e deja a7a intrebare despre inaltime... laughing
Mai pune 2 kg si e ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te ingras eu, ingrasa-te tu! Daca se vad patratelele nu e necesar sa te mai ingrasi.

| ellatinaofficial a răspuns:

Da, e totul in regula,

| RalukkaRxA a răspuns:

Perfect!