| anonim_4396 a întrebat:

Am aparat dentar si fumez, afecteaza tigara cu ceva aparatul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Nu afecteaza cu nimic, si eu am avut aparat dentar si am fumat.

2 răspunsuri:
| Doja a răspuns:

In afara faptului ca vei avea mai multa mizerie stransa si gingii un pic mai retrase (care pe termen lung vor face dintii sa se miste/pice facand aparatul dentar inutil) absolut nimic

| ParisHilton a răspuns:

Nu afectează cu nimic.