| step213 a întrebat:

Am auzit ca o femeie cuun singur ovar si cu o singura trompa poate avea copii... dar un barbat cu un singur testicul poate avea copiilaughing?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
kratos
| kratos a răspuns:

Sexologii ne asigură că fertilitatea cu un singur testicul (dar în stare normală de funcţionare) este foarte probabilă.

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, sigur ca da.

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Sigur ca da, cu conditia ca acel testicol sa fie functional.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Yes!

| eni a răspuns:

Poate, dar unde e celalalt testicul? Daca nu a coborat neaparat trebuie mers l a medic fiindca mai tarziu poate avea probleme, cancer.

| yuli10 a răspuns:

Da, normal ca poate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Sigur că da, condiția să fie funcțional. Poate avea o viață sexuală normală.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

| costica a răspuns:

Da poate avea copii

| shobolanu a răspuns:

Buna baieti si fete. sunt dan si am 27 de ani, si am un singur texticul mi-am inceput viata sexuala de la 16 ani. nu am avut multe fete pana la varsta asta pentru ca mi-a fost teama ca ma descopera ca am un texticul, cu fetele care am avut relati nu am reusit sa le las insarcinate. si chestia asta imi da cu semnul intrebari. sunt un baiat normal daca am ocazia sa fac sex o fac de cate ori e nevoie. astept comentarile voastre