| denispop14 a întrebat:

Am avut o apa de gura Listerine fara fluor. Mi-am luat o apa de gura Colgate Max White cu fluor pentru albit. E mai ok? Listerine are mult alcool si parca ma irita.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

E destul de bună cea de la Colgate.

| ArmyCaptain28 a răspuns:

Da, este o alegere destul de buna. Acum depinde si de fiecare persoana in parte, unele sunt sensibile la unele produse, altele din contra, observa efecte pozitive.

| denispop14 explică (pentru ArmyCaptain28):

Faza e ca am aparat dentar. Oare se poate colora in albastru de la apa de gura? Are o nuanta albastra apa

| ArmyCaptain28 a răspuns (pentru denispop14):

Aparatul dentar nu, dintii si maselele nici atat. Este apa de gura, nu colorant. Iti poti intreba medicul stomatolog daca ai vreo nedumerire.