| Riley777 a întrebat:

Am avut o durere la mâna stângă, cred că 3 minute, mâna stângă lângă cot, și parcă ar apasă tot mai tare și mă durea. Apoi a durat 2 secunde la mâna dreaptă. Apoi pentru 2 secunde parcă a apărut și la ureche. Dar sa luam in considerare mâna. Ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| aXy99 a răspuns:

Nu am idee, ai putea consulta un doctor, desi ai putea s-o ignori daca nu mai reapare.