| Rusu_Matei_2002 a întrebat:

Am avut o măsea infectata, care s-a umflat si a început sa ma doară.
Am fost azi dimineață la dentist si mi-a scos-o si a cusut locul, dar măseaua nu s-a mai dezumflat. Cam în cât timp va reveni totul la normal? Sau ce trebuie sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

In cateva zile se va dezumfla, fiindca locul este inca cu infectie.

1 răspuns: