| mtw123 a întrebat:

Am avut o problema cu o unghie de la mana dreapta. M-am lovit la ea, mi-a cazut, a crescut alta si pe jumatatea ei este un fel de linie galbena de unde incepe unghia pana unde se termina, nu stiu daca intelegeti la ce ma refer, nu mai este ca inainte. Ce poate semnifica linia respectiva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Cristiana_Daniela_1999 a răspuns:

O sa isi revina dupa un timp e de la patul unghial presupun o sa creasca si isi revine daca nu te doare ceva sau nu e inflamat e totul ok