| Cristian12ch22 a întrebat:

Am avut operatie de varicocel acum 4 zile, iar scrotul stang imi sta inca atarnat mai jos decat cel drept.
Am avut si polutie nocturna, e ok.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| NonZarek a răspuns:

Cel mai bine întrebi un medic, poate fi ceva serios dar, eu știu ca la toată lumea sta atârnat mai jos fata de celalalt, pentru a nu se "deranja" când ești în mișcare.

| AlexBombaRusa a răspuns:

Exista doar un scrot rolling on the floor))))))))))))))))), ce bausi vericule? mai ai vreunu pe la spate bagat de vreun pretenas?