| Radandam a întrebat:

Am băgat capul puțin deasupra la apa și cu un prosop pe cap în apa cu sare. Și parca după ce am respirat puțin acolo, a început sa ma tina în piept asa, sa ma doară ușor acolo. E ceva dubios în asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Am băgat capul puțin deasupra la apa... E ceva dubios în asta?"

trebuie să recunosc că DA!

| RalucaRalu2 a răspuns:

Nu este nimic dubios. Ai facut inhalatii cu abur. În general se folosesc pentru a scăpa rapid de răceală si dureri de gât.