| Sergus25 a întrebat:

Am băut 2 guri de bere după unu de 16-17 ani, fumător, fără sa ating suprafață de pe care a băut,adică am băut cu sticla ia aer, lăsând sa-mi cada berea în gura, se poate întâmpla ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| lBroken69 a răspuns:

Nu.Adică depinde, presupun că acel băiat nu are vreo boală, nu?
Şi nu cred că e vreo problemă, nu o să păţeşti nimic.

| DrLolo a răspuns:

Nu ti se poate intampla nimica daca baiatu respectiv nu are nici o boala cu transmitere cu atat mai mult nu ti se intampla nimica daca nu ai atins stica cu buzele stai linistit

| helleneli a răspuns:

Daca nu avea vreo boala nu o sa patesti nimic