| GabrielaTrandafir a întrebat:

Am baut o sticla de sampanie. Ma doare capul. Vreau sa imi revin :^)))
Ce remediu stiti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Legion7X a răspuns:

O sa îți treaca, stai linistita întinsa în pat.

| KR0NSTADT a răspuns:

Apă și dulciuri (dulceață, prăjituri, sucuri). De ce? Fiindcă alcoolul deshidratează și scade glicemia. Din cauza asta apare starea de rău, cu sau fără dureri de cap.
Deci hidratează-te bine și mănâncă ceva dulce.

| al0o0o0 a răspuns:

Te culci

| ZEwLupu a răspuns:

Stinge şampania cu o bere

| GabrielaTrandafir explică (pentru ZEwLupu):

Vrei sa ma inbat mai tare? laughing

| ZEwLupu a răspuns (pentru GabrielaTrandafir):

Nu viața mea

| EmilPaulin a răspuns:

Dormi