| anonim_4396 a întrebat:

Am cateva cosuri pe nas,m-am dat cu multe creme si cu rivanol,m-am dat mult timp, dar tot nu au disparut.Nu stiu ce sa mai fac sa dispara toate, am 15 ani. Spuneti-mi ce sa mai fac!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Să aștepți să treci de pubertate, numai bea acidulate și să vezi ce dispar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Lasă cremele, îţi fac mai mult rău decât bine.
Îţi recomand să foloseşti mai bine o mască pe bază de acid salicilic, sau dacă nu tinctura de propolis dă rezultate foarte bune, foloseşte săpunul cu sulf, usucă coşurile.
Te pup!