| anonim_4396 a întrebat:

Am chist pilonidal de o săptămână, de abia mă mișc, fac niște pași foarte mici și lenți. Întrebare pentru cei care au trecut prin ce trec eu: As putea sa merg cu mașina din tara care stau eu acum vreo 30 de ore cu condiția că nu pot sta in pozitia de șezut?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| DovleacTurbat a răspuns:

Deja știi răspunsul.