anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Am cumpărat recent niște prezervative. Pe cutie scrie ca expira în septembrie 2023. Lubrifiantul de pe ele este mult mai ciudat fata de altele și au un miros destul de ciudat. Sunt în regula? Sunt prezervative mondos, oare asa sunt ele de obicei? Mi se par diferite și ciudate

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuia sa iei și tu durex. Durex le încerce pe toate. Nu am auzit de marca asta "mondos".

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Apropo, "mondos" ăsta nu cumva este de la LIDL? Acum mi-am amintit. LOL. Dacă da, eu cu asa prezervative as pune câte doua sa ma asigur ca nu se rupe și nu iau vreo boală. În durex mai am incredere câte un prezervativ, nu s-a întâmplat să se rupă vreodată. Însă made LIDL? Oh! Hell, no!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O sa faca ciorba de perisoare din coitele tale