| Mihail123456 a întrebat:

Am de vreo 6 luni de zile niste umfalturi ca si un fel sa-i zic asa burbonele pe piele si daca ma scarpin mai tare ese si ma maninca precizez cam luat pastile si chiar si o crema pentru ami trece, dar problema e cami trecura timp 1 saptamana nu le-am mai avut ear acum le am ear, doresc sa stiu care este cel mai bun medicament pentru ami trece nu conteaza citi banii costa doar cel mai bun sa fie va rog sa-mi spuneti repede ca plec in oras sa-mi cumpar!?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| KanezuY a răspuns:

Du-te la un medic dermatolog, el va sti ce e de facut!