| muresanul a întrebat:

Am diabet, de ce ma doare capul in spate in partea dreapta, mai tot timpul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O tensiune intracraniană, o hipertensiune.
Mergi la un cardiolog și neurolog.
Pa, pa.

| romanionu a răspuns:

Probabil rinichii...thinking
Fa si tu niste analize

| bombonikadolse a răspuns:

Mereu se intampla asa ceva la cei cu diabet, si o prietena de-amea a avut diabet si pe ea o durut-o de moarte dar eu iti recomand sa iei cel putin micul dejun dimineata: cereale cu lapte si ceva de baut un ceai, si crede-ma ca o sa te simti mai bine!