| Tauwinking a întrebat:

Am dintii de sus foarte in fata, cam cat timp ar trebui sa port aparat dentar?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Cocacola121 a răspuns:

1 am maxim, dar trebuie să mergi la dentist o dată pe lună ca să ți-l regleze și ar trebui să porti niște elastice în caz că îți spune doctorul

| Tauwinking explică (pentru Cocacola121):

Ai avut aceeas problema?

| Cocacola121 a răspuns (pentru Tauwinking):

Da

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dentistul stie asta