| Lolkkk a întrebat:

Am doi prieteni lângă mine care unul e mare si unul mai mic si cel mare nu ma lasă in pace imi trimite filmari cu fața mea si cum dansează, pot face ceva la poliție?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu se baga politia pe copilarii ca astea, dar ai putea sa arati parintilor tai si ei sa mearga la parintii acelor copii sis a vorbeasca cu ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu mereu numai te plângi cu prietenii tăi care nu te lasă în pace dar tot cu ei stai. Îți meriți soarta.

| TheStrategist a răspuns:

Ce prieteni sunt ăia dacă vrei să faci plângere la poliție? rolling on the floor

| 19flo79 a răspuns:

Da, mergi la politie si incepi asa:
Buna ziua, doresc sa dau o declaratie si le spui toate problemele tale iar ei vor trimite o dubă si ii va aresta pe nemernici. laughing laughing

Vezi ce simplu e?