| Dependentdesuc a întrebat:

Am emotii fara motiv,o stare de neliniste, ce imi recomandati? ce e de facut? merci.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| LaChatte a răspuns:

In curand, ceva neasteptat o sa soseasca... poate chiar si moartea. incearca sa desparti cuvinte in silabe, dar asa lent: A-.be-.ce-.dar.
daca tremuri, ai o senzatie neobisnuita, e clar ca ai o asa-zisa putere supranaturala de a vesti ceva. consulteaza un psiholog daca tot nu e clar

| BubbleWhitee a răspuns:

Pur și simplu,agitație.Te macină ceva, vrei să faci ceva, dar nu ești sigur sau ceva de genul.O să-ți treacă, iar dacă nu, psihologhappy FUNDA?

| DincoloDeNori a răspuns:

Fa'ti curat in camera, probabil toate lucrurile ti-s dezordonate.

| shashinka a răspuns:

Ai grija la alimentatia poe care o ai in special sucurile, energizante-le si alte prosti. Eu iti recomand sa bei ceaiuri relaxante, le gasesti in plafaruri, magazine naturiste, supermarket-uri