| andreipishpirel a întrebat:

Am facut 5 flotari si am auzit un pocnet in cap, mi-e frica sa nu se fi spart o vena, e grav? crying((

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca se spargea vreo venă, nu mai scriai tu aici.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Un pocnet din interiorul capului nu ai cum să îl simți. El a fost în regiunea capului, probabil o vertebră cervicală.

| Crackman a răspuns:

Vai ce amuzant happy.
Venele nu pocnesc doar oasele

| SomethingFunni a răspuns:

Daca aveai un aneurism asa de mare incat sa produca un sunet audibil atunci nu cred ca mai apucai sa il auzi, mureai instantaneu. Probabil nu a fost "in cap" XD

In schimb gatul poate trosni din diverse motive.

| BoBoAlin a răspuns:

Dacă se spărgea o venă in cap, nu mai apucai să imi dai fundă la răspuns sad