| DToyz a întrebat:

Am facut o extractie si a durat putin pana mi-a scos maseua, a scos-o pe parti pentru ca aveam radacinile incolturate, a trecut totul mi-a zis sa revin intro saptamana sa-imi scoata ata, pentru ca m-a cusut. Ma durat dupa ce s-a dus anestezia de nu mai puteam am luat un Ketonal si m-am culcat m-am trezit perfect nu ma durea deloc dar in schimb incet incet s-a format un cheag imens acolo care e exstins si pe maseaua din spate. Este ceva normal nu ma doare simt locul si acuma ca e ceva lipsa acolo dar nu e durere e o senzatie. Cheagul acela de sange e in regula iese din locul acela lipsa si sa intins pe maseaua din spate...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| GhostRider02 a răspuns:

Du-te da inapoi la dentist