| marian_4644 a întrebat:

Am facut o operatie de fimoza cu 2 ani in urma si de la aceasta operatie mi-a ramas o bucatica din preput care atarna in jos.
Mi se vede putin din capul penisului dar preputul arata foarte urat si ma excit foarte tare cand il ating, de asemenea si frenul.

As vrea sa stiu este posibil sa nu fi trebuit sa fac aceasta operatie, penisul nu mi se decalota complet cand era in erectie, nu avusesem multe contacte sexuale.
Am facut o mare greseala ca m-am operat? Cand nu era erect penisul era acoperit de preput pana la capatul penisului, aveam ca un fel de motz in varful lui.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca penisul ti se decalota complet cu usurinta in erectie maxima si se recalota la fel, inseamna ca nu aveai fimoza. Asadar, nu trebuia sa te operezi. Totusi, nu cred ca te-ar fi operat cineva de fimoza daca nu era nevoie.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E normal sa se vada, e o operatie acolo. Stai linistit, organul sexual masculin e frumos prin le insusi, prin atractia pe care o exercita asupra femeii care il iubeste pe barbatul posesor.

Abh
| Abh a răspuns:

Sunt convinsa ca ai avut ceva probleme, altfel medicul nu te-ar fi operat, nu mai privi peste umar, priveste inainte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai ca esti tare mariane, ai pus si poze, dar tu ce crezi ca pe TPU e consultatie on linerolling on the floor, trebuia sa arati poza la medicul care te-a operat, oricum m-am distrat cu pozele tale, pe bunerolling on the floor

| marian_4644 explică:

Nu se decalota in erectie decat jumatate si in rest era strans.
Iar cand nu era erect preputul era lung si se forma ca un motz la capat.
http://www.clinicum.at/mm/mm011/phimose_kindliche.jpg
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/ee/Phimosis.jpg

| marian_4644 explică:

Si ramane dupa operatie o pielicica care atarna in partea de jos a penisului?

Si preputul arata foarte urat, se vede ca a fost taiat din el