| mtw123 a întrebat:

Am făcut un ekg la inima pentru o fisa medicală și acolo spune ca am 35 de anilaughing, deși eu am 20. Este normal acest lucru sau este o greseala? Mie mi se pare o greșeala

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Se numeste EKG nu ecg.

| Violleta2022 a răspuns:

Vezi ca ti-au dat filmul de la altcineva.
Intoarce-te la ei, sa ti-l dea pe al tau.

| sierra1 a răspuns:

"spune ca am 35 de anilaughing, deși eu am 20"

evident că e o eroare!

| Donsavas a răspuns:

Fișa aia e scoasă de aparat da nu are nicio importanța varsta de este scrisă acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te o fi luat dupa felie

| Demidol a răspuns:

Sigur ca este o greseala.
Intoarce-te sa corecteze.