| TbW a întrebat:

Am fost la medic cu niste probleme si acesta mi-a spus ca am hemoroizi. Dar pe mine ma doare si sub burta. Durerea asta e din cauza lor sau din cauza ca am facut eforturi si ma dor muschii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar tu crezi ca noi stim mai bine decat stie doctorul? Observ ca nici tu nu stii ce anume te doare, de ce nu i ai spus asta medicului, domnule doctor pe mine ma doare si sub burtă, ce crede ti durerea ar fi datorită hemoroizilor? Sau efortului fizic, asa trebuie sa il intrebi, dar medicul de ce ti a spus ca ai hemoroizi? Te a consultat? Esti fată? Sau baiat? Ce varsta ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai degraba de la efort