| Andrei19801000 a întrebat:

Am fost lovit cu o minge în cap la ceafă.Am amețit puțin și după mi-am revenit.A doua zi mi-a fost mai bine.E ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ai scris aici, nu e nimic grav.

| Laura162 a răspuns:

Ai avut dureri de cap de atunci? Greturi, varsaturi in jet? Probleme de coordonare, ameteli (in afara de aia imediat dupa lovitura), probleme de concentrare/gandire, vedere, tiuit in urechi? Ochi sau pleoape umflate sau vreuna cazuta? Daca da, mergi la medic. Daca nu, stai linistit, nu e anormal sa ametesti cand ti se zdruncina putin centrul echilibrului.

| Andrei19801000 explică (pentru Laura162):

Nu am avut varsaturi.doar eram pytin ametit

| DascaluIoan a răspuns:

Lasă că nu mori.