| bodo17 a întrebat:

Am fost si eu la doctor sa fac testul anti-drog( test urina) m-am dus fara emotii stiind ca nu sunt consumator.Nu ma pasioneaza drogurile, dar ca o mare mirare cand a venit doctorul cu rezultatul la THC scria positive, dar valoare lui era 0 adica nu aveam deloc in corp!?!?! cum e posibil la THC 0.00 sa scrie positive?!?!?! greseala medicilor? P.S nu am fumat niciodata marijuana sau alt drog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca a gresit cel care a scris rezultatul, daca nu exista nu are cum sa fie pozitiv.
Pentru siguranta repeta testul.

1 răspuns:
| bodo17 explică:

Iti multumesc mult mai astept raspunsuri