| cosmindrx16 a întrebat:

Am fumat iarba acum 10 zile pentru prima data si maine trebuie sa imi fac analizele, o sa imi iasa la ele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| aXy99 a răspuns:

Nu. Doar nu faci analize speciale care iti gasesc substante de genul in corp laughing
Chiar si asa, in 10 zile probabil nu mai ai nimic.

3 răspunsuri:
| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Nu, indiferent ce analize ai face dupa 10 zile.

| Adi88 a răspuns:

La analizele normale nu iese nimic. La alea antidrog da.

| cosmindrx16 explică:

Ok mersihee hee