| 6Lina6 a întrebat:

Am fumat saptamana trecuta 0.3 grame de iarba in 4... dupa un accident m-a luat ambulanța, la urgență mi-au luat analize de sange, posibil sa le arate ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| aXy99 a răspuns:

Depinde ce analize i-au facut.

13 răspunsuri:
| Mihai_Sergiu_1998 a răspuns:

O sa arate cat THC ai in sange. Abia dupa cateva saptmani iese din corp.

| 6Lina6 explică (pentru aXy99):

Am cazut jos avand o leziune la cap, si acolo la urgență miau luat sange din vină.
Sau este analiza speciala pentru narcolog?

| 6Lina6 explică (pentru Mihai_Sergiu_1998):

Eu nu fumez permanent, am citit pe net ca in cantitate mică trece in 3-4 zile..atunci am incercat prima dată

| aXy99 a răspuns (pentru 6Lina6):

Din ce cauza ai cazut? Din cauza drogurilor? Daca da, e posibil sa iti fi facut analize specifice, daca a fost alt motiv, stai fara grija.

| 6Lina6 explică (pentru aXy99):

Mai agresat 2 indivizi pe strada, la poliție au spus ca mau confundat.
Si m-au dat jos, de asta m-a luat ambulanța!

| 6Lina6 explică (pentru aXy99):

Mau atacat 2 indivizi pe strada, si m-au batut, la poliție au zis ca mau confundat cu cineva, si din cauza asta m-a luat ambulanța!

| aXy99 a răspuns (pentru 6Lina6):

Ah, am inteles. Nu aveau de ce sa iti faca analize speciale pentru depistarea drogurilor.

| aXy99 a răspuns (pentru 6Lina6):

Sper ca ai depus o plangere pentru vatamare corporala (sau lovire).

| 6Lina6 explică (pentru aXy99):

Da am depus..doar căăăă. au sunt in stare mai gravă?

| aXy99 a răspuns (pentru 6Lina6):

Ce vrei sa spui?

| 6Lina6 explică (pentru aXy99):

Ei sunt in stare cu mult mai grava?

| aXy99 a răspuns (pentru 6Lina6):

Ma intrebi pe mine? laughing
De unde sa stiu?
Si cum de sunt in stare mai grava?

| 6Lina6 explică (pentru aXy99):

Greșisem semnul? pai tu crezi ca am stat cu mîinele in buzunare? Eram cun prieten..si sa primit cam 2 la 2. unul dim ei era in stare gravă...

| aXy99 a răspuns (pentru Mihai_Sergiu_1998):

Depinde ce analize i-au facut.