| eugensuperstar a întrebat:

Am iesit din spital dupa 7 zile dupa ce am fost diagnosticat cu Hepatita A mi-au dat ceva medicamente si regim si au zis ca sa ma prezint la control peste 3 saptamani, 3 luni, 6 luni, si 1 an.Va rog in special pe cei care ati avut Hepatita A ce presupun aceste controale internare de zi? iti ia sange? si cam atat sau iti fac radiografie ecografie si mai multe analize. Funda mare pentru cel mai bun raspuns

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Da isi ea sange si te consulta sa vada daca te vindeci sau nu, daca nu isi da alte tratamente mai puternice, banuiesc ca trebuie sa-si faca si analize la ficat