| bogdannn114 a întrebat:

Am inceput sa mananc mult mai putin si sa beau multa apa de vreo 4 zile si nu prea se vad diferente, am dat jos vreo 500g maxim, e normal sau trebuia sa slabesc mai mult?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Da,10 kile minim rolling on the floor
Slăbirea se face in timp, nu de pe azi pe mâine.

| bogdannn114 explică (pentru Catrice):

Pai am inteles ca se numeste deficit caloric daca mamanci cu mult mai putin decat mancai, si trebuia sa slabesc mai repede

| Catrice a răspuns (pentru bogdannn114):

Cine a zis ca se întâmplă repede te-a mințithee hee mai baga și niște mișcare si poate ajungi la 750g slăbite.

| bogdannn114 explică (pentru Catrice):

Dupa ce ca ma infometez toata ziua mai bag si miscare?laughing) sper ca in maxim o luna sa dau jos vreo 4 kg

| Catrice a răspuns (pentru bogdannn114):

E,pai fix asta e baiul că nu prin înfometare slăbești.

| bogdannn114 explică (pentru Catrice):

Slabesc daca mananc mai putin, si asta faclaughing

| Catrice a răspuns (pentru bogdannn114):

Da și când începi să mănânci ca înainte bye-bye kilograme duse laughing

| bogdannn114 explică (pentru Catrice):

laughing)) nu mai mananc ca inainte, mananc la 12 si aia elaughing

| Lss a răspuns:

1 kg pe saptamana, sau si mai putin, reprezinta o slabire sanatoasa.
Pierderea in greutate trebuie sa se intinda pe luni de zile.
Ai grija sa fie si de durata