| IonutPetre12 a întrebat:

Am început să văd puncte mici prin ochelari.E de la lumina sau am o problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Daca nu sunt curati, curata-i. Daca persista, mergi la medic.

| IonutPetre12 explică (pentru doctorandus):

I curăț si imediat în maxim 1 h se murdaresc

| doctorandus a răspuns (pentru IonutPetre12):

Pe viitor: doar lentile de sticla sau de mineral.