| WayhaughtK a întrebat:

Am lesinat acum cateva zile dupa ce m-am taiat la deget. E prima data cand fac asta. M-am mai taiat eu, chiar mai rau de atat si nu am avut nimic.
In ziua de dinainte nu prea bausem apa si cand m-am taiat era dimineata, dupa ce m-am trezit.
Eu zic ca nu e frica de sange. Ce din cauza scurgerii sangelui.
Voi ce ziceti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| laSoledad a răspuns:

Ai mai pus intrebarea asta, next.

| Crylia a răspuns:

Poate frica, oboseala si faptul că nu ai mâncat/ nu ai băut apa s-au combinat si te-au facut sa leșini. Poate ar fi bine sa consulți un doctor deoarece poate lesinul tau se datorează unei alte probleme mai grave...