| patratzel a întrebat:

Am luat 6 zile fluomizin ovule pentru vaginita (la recomandarea medicului) insa nu cred ca si'au facut efectul pentru ca secretia vaginala tot galbena a ramas k si inainte...si ma asteptam sa redevina alba cum ar fi normal. Ce alt tratament sa mai incerc daca acesta medicamentos nu a dat roade?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu am facut mai demult tratament cu metronidazol ovule si crede-ma ca a dat roade.

| patratzel explică (pentru mona):

Din cate am citit pe net majoritatea persoanelor se plangeau de usturimi la metronidazol si de asta mi-a fost frica sa iau desi doctirul mi-a recomandat

| mona a răspuns (pentru patratzel):

Eu nu am avut probleme de genu asta,din contra aveam o senzatie de,,bine,,acolo,a mai facut o prietena tot tratamentu asta si nici ea nu s a plans de usturimi,daca ar fi sa se repete situatia tot cu metronidazol m am trata,incearca si tu, nu te mai lua dupa cate scrie pe internet, poate o sa ai un disconfort la primul ovul[ceia ce nu cred] dar daca nu incerci nu ai de unde sa stii.