| klaudiu2009 a întrebat:

Am luat un complex de multiminerale si vitamine Centrum acum o luna, si as vrea sa mai iau unu. Cam dupa ce perioada se mai poate lua din nou? Ca ma gandsc ca nu e nici prea bine sa iei suplimente alimentare prea des.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Sin a răspuns:

E bine sa facu o pauza de 2-3 saptamani pana sa iei o alta cura de vitamine.
Nu le lua dca nu ai nevoie de ele.Incearca sa iti iei vitaminele natural din mancare sanatoasa nu din chimicale fabricate in laborator.

| ghitza_2903 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa intrebi un medic sau un farmacist.

| Catalinjr a răspuns:

Citeste detalii despre produsul acesta http://www.culturism.net/vitamine-si-minerale/on-opti-men-90-pastile.html Opti Men dar cu recomandarea unui doctor de familie sau nutritionist. Nu lua nimic de capul tau.