| DariusColcer a întrebat:

Am mana rupta(la incheietura ambele oase) de o saptamana si 4 zile si ma intreb dupa ce imi da ghibsul jos cat trebuie sa stau sa nu mai joc fotbal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Stiu ca dupa orie ruptura de os trebuie sa stai o perioada linistit, cu toate ca trebuie sa faci fizioterapie dupa ce-ti scoti ghipsul. Intreaba-ti medicul de familie si te va indruma mult mai bine! Sanatate multa!

| DariusColcer explică (pentru MihaelaDart):

Multumesc mi-ai fost de mare ajutor.

1 răspuns: