| IoNyShimotukushichi a întrebat:

Am mancat de revelion si de craciun cam mult si m-am ingrasat cateva kg.Cum ar trebui sa mananc zilele astea ca sa slabesc?(Nu vreau sa aud ca trebuie sa fac sport sau sa tin diete etc.)Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Exemplul tipic de nesimtit ragaitor de bere si mici care nici in ruptul capului nu si-ar pune burdihanul ala sunculos la treaba.
fi-mi-ar sila de natia voastra.

| JulyStorm a răspuns:

Si fara dieta si fara sport? Cum ai vrea sa slabesti? Renunta la dulciuri, prajeli, fast food si junk food. Poate intr-o luna reusesti sa pierzi macar un kilogram.

| NuStiuNimicNiciodata a răspuns:

Uita-te la "originile" mancarii fast-food.

| Elizabethzutzu a răspuns:

Nu minca seara.