| irinaursu a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor! am o fetita de 8 ani si a fost diagnosticată la naştere cu Sindrom Plurimalformativ, Sindrom Floppy, retard psihomotor sever cu nedezvoltarea limbajului, incontinenţă sfincteriană, palatoschizis. a fost supusă mai multor intervenţii chirurgicale fiind necesară o altă intervenţie chirurgicală pentru îmbunătăţirea stării de sănătate. Situaţia materială a familiei este precară in momentul de fata si mai am nevoie de 2800 lei pana pe data de 10 sept cand e programata o noua interventie. Daca ma poate ajuta cineva cu cat se poate am mare nevoie de bani si chiar sunt disperata si de aceea apelez la ajutorul vostru.Va multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| papusikatha a răspuns:

Imi pare rau pentru fetita dv. sanatate multa si rugati-va mult la Dumnezeu pentru ea, daca as fi avut o situatie materiala buna v-as fi dat toti banii de care mai aveti nevoie dar din pacate nu va pot ajuta decat cu urari de bine.

| ionutVUVUZELA a răspuns:

E grava treaba.insa am o intrebare sa nu te superi.e adevarata treaba asta sau o spui ca sa iti dam banI?

| Brittanie a răspuns:

Buna! Va urez urari de bine(daca e asa).

| irinaursu explică:

E foarte adevarata treaba chiar sunt disperata e vorba de unicul meu copil si nu mai stiu la cine sa apelez daca ma poate ajuta cineva cu cat il lasa inima e bine-venit. Va multumesc